Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

 :: All about characters :: Create your character :: Important Предишната тема Следващата тема Go down
Sienna Lin - Organization - TAKEN
Fleur Kovac.
Fleur Kovac.
Moderator | Leader of Empire



Нед Авг 15, 2021 4:57 pm
tumblr_ph19dxlI8Q1vzztm0o7_250.png

Sienna Lin
nickname: Lin
age: 27
faction: Organization
type: III
power: Pyrokenisis
occupation: Spy
home region: Siri
face claim: Boa Kwon


Харесвам града си отровен.
Аз съм епидемия.
Ще те разболея.
Ще покваря децата ти и ще съсипя реколтата ти.
От всички неща, които казват за мен, само едно е вярно.
Аз съм чудовище и ще те нараня.


Първото момче, което някога целунах, изгоря до смърт. Превърна се в бекон, благодарение на злото, което стоеше пред него. Не отне много време да се разбере кой беше виновникът. Избягах от Сири, след като хората започнаха да ме преследват. Няма да лъжа, бягството беше трудно и имаше ранени. Но поне не убих никого другиго...

Скоро след инцидента с целувката, се запознах с Бунтарите. Не беше това, което желаех. Нямаше кой да ме приюти под крилото си. Единственото, което получих беше студено одобрение - мога да създам огън, мога да нараня Империята. Проблемът е там, че нямам контрол над способностите си. Стана ми ясно, че сексуалните ми влечения са едно от нещата, които предизвикват огнената ми страна. Мога да харесвам хора, да се привързвам към тях, но трябва да го правя от безопасно разстояние.

Имам чувството, че Бунтарите знаят какво ме предизвиква и след време ще ме използват по този начин. И преди са ми говорели захаросани лъжи. Баща ми е част от Империята. Той вярва, че само достойните могат да я населяват. И той ми говореше същите глупости. Научи ме на същите маниери. Накара майка ми да изчезне, задето не ме учи на тях. Вярвам, че тя е там някъде. Любимата ми идея е, че рита задници като ловец. Мога да си мечтая, но може би не трябва. Все пак мечтите са причината да избягам и да се забъркам в тази глупост.

Плъхът винаги знае кога е с невестулките.


Върнете се в началото Go down
Sienna.
Sienna.
Organization



Пон Авг 16, 2021 11:25 am
За мен, с Sofia Carson  Sienna Lin - Organization - TAKEN 1f607
Върнете се в началото Go down
Fleur Kovac.
Fleur Kovac.
Moderator | Leader of Empire



Пон Авг 16, 2021 11:27 am
Accepted!


Добре дошъл/дошла! ♥

Ако се нуждаеш от промени на профила, моля свържи се с някой от екипа.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content



Върнете се в началото Go down
Страница 1 от 1
Идете на: